Rybaření dětí

zobrazeno 201×

Vložil(a): Estrela113, 20. 6. 2016 21.36

Syn pořad hovoří o tom, že by rád rybařil. Vyzkoušel to s našim známým a zda se, ze ho to chytlo. Bude teď mít 5 let. Mate doma malé rybáře? Kdy a jak začít? Nějaké rady a tipy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marta123, 28. 11. 2016, 11.45

Náš syn začal rybařit okolo 7 let. Asi od 4 chodil se strejdou a pozoroval ho. Po roce syn začal chtít nějaké vybavení. Zjístili jsme, že to není zrovna nejlevnější. Nakonec jsme skončili u základních věcí z eshopu https://www.chytapust.cz. Všechno slouží a syn je spokojený. Stejně lepší vybavení zatím nepotřebuje.

vivianr, 10. 9. 2016, 14.59

Tady dělají jednou za rok závody a tam si to děti můžou vyzkoušet. Malou to baví víc, když chytá s tatínkem.

Bellissima, 24. 7. 2016, 17.13

Každá zábava, která děti zaujme a něčemu naučí je podle mě moc dobrá. Já bych posílala zatím syna se strýcem na ryby, ale nejlepší by bylo, kdyby až půjde do školy mohl navštěvovat rybářský kroužek. Aby neuměl ryby jenom chytat , ale něco se naučil o tom, jak ryby žijí a poznal, že ryba, to není jenom maso na pekáč, ale živočich, který tady s námi na zemi žije a někdy potřebuje spíš ochránit, než vylovit z jejího prostředí a zabít.

k.o.r.i.n.e.k, 23. 6. 2016, 14.13

Manželovo bratránek má 6 let a chodí rybařit zatím jen s tátou

Estrela113, 25. 6. 2016, 7.04

Náš taťka o tom nechce slyšet. Mrzí mě, ze v tomto musím byt ta akční já. Přitom on je pohodlný a líný , což je u rybáře dobrý. Sedět hodiny tiše u rybníka. To by jim slušelo. Já neusedim ani 10 min ...

Bellissima, 23. 6. 2016, 11.18

Mě se zdá že ve věku pěti let lze už začít s nějakým dospělým začít i rybařit. V tomto věku jsme s naším nejstarším také trávili hodně času u vody, ale spíš pozorováním toho všeho dění co se děje u vody a ve vodě. Ryby jsme pozorovali jako zajímavé živé tvory, a ne jako živočichy, které jsou jenom možným zdrojem potravy - masa a umístí se na pekáč, kde se upečou.

porsche, 23. 6. 2016, 12.48

Synovec chytne,zmeri,kdyz je opravdu velka tak i vyfoti,da pusu to urcite bych vynechala a hura s rybkou pekne zpatky.Rika mi vis teto ja bych ji ani zabit nemohl natoz snist,to by me rybareni nebavilo

Estrela113, 24. 6. 2016, 6.48

To je dobrý, taky nepočítám s tím, ze něco donese domu. Hlavně abych to nemusela zabíjet já.

veru.veru, 22. 6. 2016, 18.09

To je super, že ho to zajímá, třeba z něj bude nový Jakub Vágner. Určitě Vám poradí v nějaké specializované prodejně se základní výbavou. Já bych ho v tom jen podporovala.

Estrela113, 25. 6. 2016, 7.00

Rada ho budu podporovat, už po vesnici sháním rybáře, který by byl ochotný s námi chvíli ztrácet čas. Rozhodila jsem udicku po známých a čekám. Když tak si nějakého vybereme přímo u rybníka, hlavně nenapadne

Blankasiro, 21. 6. 2016, 20.07

Jsou i různé rybářské soutěže pro děti, určitě bude nějaký klub v blízkosti, který se tomu věnuje...

benca, 21. 6. 2016, 19.56

v rodine sme mali dedka rybara, ktory uz nezije, tak uz sa u nas ani nerybarci

Minnie, 21. 6. 2016, 14.48

Známý jsou rybáři, jejich syn to zkoušel od 3 let, své vybavení dostal až když bylo jisté, že ho to za dva měsíce nepřestane bavit. Přece jen to není nejlevnější záležitost...

Estrela113, 25. 6. 2016, 7.02

S nějakou investici počítám, pořad lepší než hokej. Hlavně nějak začít. Od záři budou kroužky tak uvidíme.

Leňulka, 21. 6. 2016, 12.51

U nás rybaří všichni takže i děti jsou k tomu vedené od mala. Dcera má zatím 5měsíců ale jak to půjde povedem jí k tomu k také. Synovci jezdí na dětské rybářské závody od 2let

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight