Vliv fluoridových past na zuby a jiné metody čištění zubů

zobrazeno 31×

Vloženo: 2. 6. 2016 21.34

Fluor v pastě, oil pulling nebo přírodní kartáčky? Zuby si nemusíme čistit jen zubní pastou plnou chemikálií. Jde to i přírodně! A to i ve chvílích kdy nemáte po ruce pastu a vodu. Nevěříte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitka46

jitka46, 2. 8. 2016, 20.03

Tak tohle jsem nevěděla, fluor mi nepřipadal nikdy nebezpečný.

Alexandra, 13. 7. 2016, 10.35

Maminky, už uplynula dost dlouhá doba od doručení kartáčků, tak prosíme o jejich ohodnocení sem: http://www.promaminky.cz/produkty/zubni-kartacky-a-pasty-195/prirodni-kartacek-yoni-18691 A prosíme, buďte co nejpodrobnější, ať mají vaše zkušenosti pro ostatní maminky opravdovou hodnotu

3phk, 20. 6. 2016, 14.45

Jsem zvědavá, zda se tento způsob čištění zubů ujme Já často žvýkám mátu nebo šalvěj místo pasty a dech mi pak krásně voní a zuby mám i tak čisté

Pavla H., 20. 6. 2016, 10.26

Kartáček právě dorazil,už se těším na testování

lazna, 19. 6. 2016, 16.08

Vypadá to zajímavě.

editak, 16. 6. 2016, 12.00

sice pozdě, ale článek je velmi zajímavý, o kurkumě jsem nevěděla, musím vyzkoušet , jinak malýmu dávám pastu bez floru...čistění nám stejně zatím moc nejde...

Alexandra, 21. 6. 2016, 2.22

Když se osvědčí, dáme je do VP

Katka, 21. 6. 2016, 21.35

Tohle mě napadlo hned po prvním použití. Mě i dceru kartáček velmi oslovil a ráda bych jej dopřála na vyzkoušení i pro syna a manžela. Takže já bych si je ve VP přála.

porsche, 15. 6. 2016, 7.53

Prirodni kartacek bych take zkusila.Pokud teda jeste nejaky zbyl?

Alexandra, 15. 6. 2016, 13.28

Poslední kousek je Váš

porsche, 15. 6. 2016, 20.48

Dekuji moc,tesim se na testovani

Alexandra, 15. 6. 2016, 0.30

Maminky, kdo nemáte, vyplňte si ve vašich profilech adresu, ať víme, kam máme kartáčky poslat Profil najdete vpravo nahoře na webu, když rozkliknete "čárečky" Díky Saša

Bellissima, 14. 6. 2016, 16.16

Tak tohle je neocenitelný příspěvek - hodně jsem se poučila. A musím se přiznat, že i já velice často také v obchodě u regálu s pastami vždy váhám, kterou zubní pastu si zvolit a který kartáček zakoupit. Jestli vzít tu obyčejnou - nejlevnější za dvacet korun, nebo si raději připlatit o padesát i více korun a dopřát tak svým zubům maximální péči? Většina dražších past slibuje nějaký efekt od bělících účinků, mineralizace zubů, přes léčbu kazu až po boj proti paradentóze. Opravdu tohle všechno tyto pasty zvládnou? Často o tom pochybuji, jestli to není jenom reklama. Často se zajímám o to, co všechno tyto pasty obsahují, ale informací je žalostně málo. A doporučujících zkušeností a poznatků jak by smet. Ale fluoru doma všichni zatím věříme, a nedáme na něj dopustit. Zkrátka se osvědčil.

Alexandra, 15. 6. 2016, 0.21

A chtěla byste také otestovat přírodní kartáček na zuby jako většina maminek v této disluzi? Ještě tu máme 3 "volné"

Bellissima, 15. 6. 2016, 1.54

Dekuji za odpoved a nabidku na testovani.Rada bych ho otestovala. Proklikala jsem odkazy a neni mi jasne jak a koho o ten kartacek pozadat.

Alexandra, 15. 6. 2016, 2.43

Stačí tady v komentářích, jako ostatní maminky.. Takže už vím, že ho chcete, tak ho máte mít. Doplňte si svůj profil o adresu, ať víme, kam ho máme poslat

petrao, 14. 6. 2016, 12.04

Řešila jsem složení past ještě před těhotenstvím ale teď mnohem více. Nakonec jsem začala kupovat trochu dražší ale kvalitnější a doplňuji čištění kokosovým olejem (pro bělení a péči o dásně) ...manžel si ani změny nevšiml a myslí, že to tak vlastně máme odjakživa

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight