Udělejte si pravidelně čas sama na sebe

zobrazeno 14×

Vloženo: 26. 10. 2015 18.37

Pár tipů jak si odpočinout od dítěte.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

petrao, 1. 11. 2016, 5.51

Zatím tak 20 minut v mezičase kdy usne dítě a já

klárka, 28. 7. 2016, 12.42

Moc hezky napsaný článek a je to pravda. Ženy na mateřské by měli mít aspoň chvilku jen sami pro sebe, ať si můžou trošku odpočinout. Já jsem tam nejdřív chodila s kamarádkama každý měsíc na kafe, něco sladkého a jen si popovídat nebo do kina. To mě aspoň donutilo se hezky obléct, nalíčit a tak Letos jsme to povýšili a jsme domluvené, že bysme si zaplatili nějaký wellness víkend...děti to bez nás zvládnou a manželé se o ně postarají, tak se popravdě nemůžu dočkat. Dost se nám líbí alexandria v luhačovicích, z Brna to zas tak daleko není, kdyby něktará náhodou potřebovala nečekaně domů. Jen doufám, že se nestane nic nečekaného a že nám to opravdu vyjde

snany, 28. 5. 2016, 23.11

Už sice nejsem na rodičovské " dovolené", ale i tak je relax důležitý. Momentálně mi pomáhá něco tvořit rukama- pomůcky do školky, dekorace....Nejvíc mě naštve když si chci odpočinout u poetického filmu a muž se celý večer dívá na fotbal.

Katka, 21. 3. 2016, 9.41

Snaha je, ale rezervy jsou stále velké.

Minnie, 22. 2. 2016, 11.15

Já bych si čas bez dětí ani neužila. Ale když usnou, miluju sednout si s knížkou ke kafíčku

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 23.58

Občas je potřeba vypnou, jinak se z toho člověk zblázní

mckvak, 18. 11. 2015, 19.41

Hezky clanek Taky se snazim dodrzvat nejake deni ritualy, obcas skamaradkou na kafe nebo s pritelem do kina kdyz malou pohlida babicka. Ale zatim jsem ve fazi ze malou klidne beru co to jde sebou, je hodna takze s tim problem neni. Ale takove ty malickosti, jako je vana, namalovat se nacesat se - se snazim dodrzovat, clovek zrelaxuje odpocine a je vic happy

Kristy Sim

Kristy Sim, 17. 11. 2015, 0.07

Moc hezky napsané. V tomto "odvětví" mateřství mám velké rezervy a nedostatky ....

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight