Udělejte si pravidelně čas sama na sebe

zobrazeno 257×

Vloženo: 26. 10. 2015 18.37

Pár tipů jak si odpočinout od dítěte.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 19. 1. 2023, 22.54

Při mateřské jsem se snažila si udělat na sebe čas, alespoň dvě hodiny denně, jelikož jinak bych se asi zbláznila. Naštěstí mám manžela, který ně vždy podporuje, takže jsem si chodila zaběhat anebo zaplavat do bazénu. Mateřská mi již skončila, ale volný čas mám každý den odpoledne na cvičení a manžel si chodí každý druhý večer hrát do zkušebny na timbales, které si pořídil na https://www.topmuzika.cz/magazin/jak-vybrat-timbales.

lenicka.pisnicka.93, 19. 4. 2022, 8.18

Ze zkušenosti vím, že na to, udělat si volný čas, není často čas. Ale co jsem si na https://kvalitneseo.cz/administrativni-prace-pro-tvuj-web-nebo-e-shop/ najmula virtuální sekretářku, která mi řeší diář a trochu organizuje pracovní život (je to vlastně taková asistentka, ale zároveň parťačka, se kterou jsem naladěná na stejné vlně), tak si tak jednou za čtrnáct dní udělám čas na to, abych si došla třeba na kosmetiku a tak nějak se o sebe postarala.

volno a čas na sebe jsem si dělala tak,že jsem chodila do práce.

Žofinka

Žofinka, 28. 6. 2018, 12.31

Volno a čas sama na sebe ocení každý

Gabill, 6. 7. 2017, 9.46

Ten kazdodenny kolotoc asi pozname kazda. Najst si cas iba pre seba je tazke. Mozno niekedy pomoze, len podniknut nieco ine aj s babatkom. Napriklad zajst si kamaratkou na kavu aj s babatkom, zatial co babatko spinka v kociku vedla.

baru86

baru86, 22. 4. 2017, 22.18

Těžké v každodenním kolotoči, ale tak snažím se )

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 19.09

udělat si čas na sebe je někdy velký problém, potřebovala bych, aby den měl tak 28 hodin

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 15.30

je pravda, že spokojená maminka= spokojené dítě. Ale ještě poradte, kde vzít čas... To je rozvíjení dítěte, vaření, úklid, na partnera nesmím zapomenout.... Ale tak to mají asi všichni

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 11. 2016, 5.51

Zatím tak 20 minut v mezičase kdy usne dítě a já

klárka, 28. 7. 2016, 12.42

Moc hezky napsaný článek a je to pravda. Ženy na mateřské by měli mít aspoň chvilku jen sami pro sebe, ať si můžou trošku odpočinout. Já jsem tam nejdřív chodila s kamarádkama každý měsíc na kafe, něco sladkého a jen si popovídat nebo do kina. To mě aspoň donutilo se hezky obléct, nalíčit a tak Letos jsme to povýšili a jsme domluvené, že bysme si zaplatili nějaký wellness víkend...děti to bez nás zvládnou a manželé se o ně postarají, tak se popravdě nemůžu dočkat. Dost se nám líbí alexandria v luhačovicích, z Brna to zas tak daleko není, kdyby něktará náhodou potřebovala nečekaně domů. Jen doufám, že se nestane nic nečekaného a že nám to opravdu vyjde

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů