Placenta - orgán, bez kterého bychom nebyli

zobrazeno 510×

Vloženo: 6. 2. 2016 17.27

Další niterný a velmi zajímavý článek od Petry Anny Kovařčíkové, tentokrát na téma Placenta.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

u všech jsem měla placentu na přední straně.

Minnie, 16. 9. 2020, 19.16

Na palacentu jsem byla zvědavá, u všech porodů jsem ji chtěla ukázat a to se mi splnilo. A pak mi bylo jedno co s ní udělají dál. Konzumace i nechání placenty u miminka mi ovšem přijde nechutné.

Romanka40, 28. 11. 2019, 4.55

Me ji ani u jednoho pprodu neukazovali. Na druhou stranu, je me to fuk, vtu dobu jsem mela jen miminko, placenta me byla ukradena proste honem me osetrete a bezte 🤣

Žofinka

Žofinka, 26. 6. 2018, 9.17

Mě překvapilo, že jí po porodu vážili

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.03

Taky mi placentu po porodu ukazovali, ale konzumovat ji v jakékoliv formě bych zřejmě nechtěla

Kamila Pecharová, 2. 8. 2017, 13.22

Po porodu jsem si ji nechala ukázat.. Ne, že by se mi teda extra líbila a u druhého porodu mi doktorka říkala, že je dvakrát taková.. Jako by měla vyživovat dvě děti..

Astyna88, 2. 8. 2017, 10.12

Po porodu mi placentu ukazali,vysvetlili,co tam je a jakou ma funkci. I jsme nechali pupecnik dotepat. Pote jsem si syna sama odstrihla. Potud to vnimam jako OK,ale ze bych mela tendenci ji chroupat,jak to delaji zvirata,to fakt ne. To jsem si radeji dala jeste na porodnim sale zapecene testoviny s zeleninovou polevkou s donaskou od porodni asistentky 😀 clanek je dobry,ale misty me uz prijde jako filosoficky zamereny.

Blankasiro, 1. 5. 2017, 21.05

Poprvé jsem pojídání placenty viděla v pořadu 4vtom a byla dost v šoku. Pak jsem četla o tom sušení a zpracování do kapslí...no, ať si každý dělá co chce

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 11.45

já placentu jen zahlédla a stačilo mi to

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 11.21

tak na tento článek jsem moc konzervativní, jíst bych jí nechtěla a nechat dotepat je možné, ale zase se nedoporučuje mít dítě na hrudi, protože se defacto odkrvuje do placenty

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů