Na dovolenou autem nebo letecky?

zobrazeno 34×

Vloženo: 29. 8. 2015 17.43

Kam a čím vyrazit na dovolenou?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 19. 2. 2016, 9.58

Jezdili jsme pouze autem na jednodenní výlety a když na dýl, tak k příbuzným . Teď v druhém těhotenství jsem měla termín na přelomu prázdnin a v červenci jsme se starší dcerou stále někde výletovali, já se cítila dobře tak nebyl problém jen moje babička říkala že se z nás pose*e že porodím někde na výletě pak jsme té babičk byli ještě 14 hodin před tím než malá vykoukla na svět měla jsem už po Hamiltonu, ale je to 25 km od nás takže do porodnice bych v pohodě dojela.

JohankaDl, 17. 2. 2016, 0.17

Nevidím extra problém v cestování v těhotenství, primárně pak když ještě nejste v pokročilém stadiu Jinak malý tip, ERV zařídí cestovní pojištění v těhotenství i dva měsíce před termínem - viz http://www.ervpojistovna.cz/cs/cestovni-pojisteni-v-tehotenstvi

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 10.30

Dovolené moc nezvládáme, spíš časově kvůli práci, takže jezdíme max. autem

Kristy Sim

Kristy Sim, 18. 10. 2015, 22.26

Ještě jsem se nesetkala s tvrzením, že cestování autem je nejbezpečnější, spíše naopak... Každopádně já jsem se odvážila v 34. týdnu těhotenství jet do Rakouska, 600km. Lidi v mém okolí mě zrazovali, gynekolog se divil, proč se ho vůbec "ptám". Jela jsem se sbalenou taškou do porodnice a autosedačkou, kdyby se miminku zachtělo na svět dříve =) nakonec se dcera narodila přesně v den termínu.

jitka46

jitka46, 15. 9. 2015, 22.43

jsem rozhodně pro auto

mckvak, 13. 9. 2015, 19.02

Na zacatku nevadi pokud je maminka v poradku a v pohode - ale ke konci uz bych to neriskovala

Katka, 13. 9. 2015, 18.56

Taky jsem plánovanou dovolenou zrušila, když jsem zjistila, že jsem těhotná a dobře jsem udělala, protože byly problémy a nedovedu si představit ten stres, co by nastal v cizí zemi.

benca, 13. 9. 2015, 8.46

ja by som tehotna neriskovala ziadnu dovolenku

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight