Jakých potravin se vyvarovat? Co jíst a co nejíst v těhotenství.

zobrazeno 385×

Vloženo: 26. 10. 2015 19.22

Jaký jídelníček by měla těhotná žena dodržovat? Jak je to s bylinkami?...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrea14, 22. 6. 2021, 19.52

Skvělé tipy na jídelníček pro těhotnou maminku, která si tak úplně neví rady, co všechno si může na talíři dopřát a hlavně, co bude vhodné pro miminko v bříšku Já se třeba na rady mé matky snažím jíst hodně ořechů a semínek, které obsahují hodně zdravých tuků. Ty se dají sehnat za velmi výhodnou cenu hlavně přes internetové obchody, já jsem si třeba oblíbila e-shop https://www.potravinyarax.cz/orechy--seminka-a-suche-plody/ , kde mají opravdu široký výběr.

jedla jsem vše,co normálně.

dadinkamaminka, 17. 1. 2019, 22.20

Dobre rady Ale zajimalo by me, jak je to s medunkou, jestli se v tehu smi nebo ne

Adrianita, 23. 1. 2019, 20.49

Zejména v prvním trimestru bych byla opatrná se všemi bylinkami, ale medunka je v těhotenství doporučována nejen na nervový systém, ale i nespavost, bolest hlavy, depresi, zlepšuje i trávení. Uklidnuje i heřmánek. Udělej si čaj, nebo svou úlohu splní i koupel či jiná forma.

Žofinka

Žofinka, 28. 6. 2018, 13.53

Jsou to opravdu moc dobré rady

sestricka1989, 16. 5. 2018, 22.29

Někde jsem četla že i nevhodnou potravinou v těhotenství je meloun co je na tom pravdy???

Marusk

Marusk, 27. 2. 2018, 7.33

Někde jsem četla, že těch bylinek, co by se neměly jíst/pít, je celkem dost. A překvapily mě - třeba petržel, zázvor, bazalka atd. některé jsou naopak velmi známé - máta, šalvěj. Každopádně všeho s mírou.

Tinka1993, 23. 11. 2017, 10.22

Ja som jedla všetko ale s mierou.. jediné čo som nejedla bolo pikantné a surové mäso alebo vajcia

Marusk

Marusk, 20. 9. 2017, 13.48

Z uvedeného příkladu jídelníčku bych byla večer opravdu hladová. Lehčí jídla ano, ale spíš častěji a tak nějak rozumně. A s tím názorem na kávu souhlasím - kdo je zvyklý, tak 1 šálek denně by neměl uškodit.

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 19.44

ona se nemá jíst ve velkém nožství třeba i brokolice,květák

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 15.37

u prvního jsem to hodně řešila, u druhého jsem polevila ve vyšším stupni těhotenství

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů