Jak dítěti usnadnit přechod do vlastní postele

zobrazeno 80×

Vloženo: 10. 8. 2015 10.21

Postup zvykání na vlastní postel.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 9.36

u druhého se polepšíme

TerezaBayerova, 26. 12. 2015, 1.16

My jsme taky kupovali krásné povlečení, pokojík vybavili nálepkama se zvířátky a ty jsme chodili v noci krotit až usnulo i to naše malé Jinak já bych ještě nezapomněla spomenout jak je důležitá i matrace pro dítě, protože spánkem stráví hodně času je to důležitý faktor, my jsme třeba spokojeni s matracem Mimi http://www.slumberland.cz/mimi.html a myslím, že i v tomhle směru dáváme prckovi to nejlěpší

inglulie2, 8. 12. 2015, 10.43

S malym spim porad v posteli dohromady a zatim nam to vyhovuje ale velkou postel uz ma nachystanou.

Zuzka Čtvrtečková, 23. 11. 2015, 12.43

Tak jsme všechno udělali špatně 3:-) Vlastně jsme to vůbec neřešili a malý přišel sám s tím, že chce "jiné hají" a nám najednou došlo, že tam je tak trochu jak v kleci a velkou postel bychom stejně museli koupit a navíc měl mít za chvíli druhé narozeniny. Postel jsme koupili a dali do rohu, vedle té staré, kdyby se chtěl vrátit. A taky jsme mu koupili krásné povlečení s jeho oblíbenou liškou. A do nové postýlky se malý rozhodl, že půjde bez plenky, takže jsme ze začátku budili na čůrání a pak si zvykl vstávat sám. Na čtení tou dobou moc nebyl, takže v osm hodin zaběhl do postýlky a do dnes usíná sám. Hodně dělá jeho povaha "já sám" která je někdy k užitku a někdy na uškrcení 3:-)

mckvak, 2. 9. 2015, 20.11

TEda to by clovek nerekl ze je to tak narocne Mala si zvykla spinkat sama - v panelaku jde slyset vsechno, tak doufam ze prechod do normalni postylky nebude narocny.

Alexandra, 19. 8. 2015, 7.54

Maminky, mám pro vás ještě jeden tip, co nám pomohlo s přechodem do své postýlky u dcerky. Chodí spinkat po obědě. Nechali jsme malou postýlku na noc a velkou na odpolední spinkání. A nechala jsem na dceři, kdy bude chtít večer do velké.. Po týdnu odpoledního spaní ve velké si sama řekla, že chce i večer. Bylo to naprosto v pohodě. Pomohlo také vymalování pokojíčku zvířátky na stěnách, chodila spinkat za nimi (existují i různé samolepky, obrázky apod.). Hodně zdaru a minimum slziček - a hlavně je nenechávejte, prosím, plakat. Samota není příjemná nikomu a maminka nebo tatínek jsou nejvíc (vždyť my dospělí máme také rádi blízkost partnera před usnutím, ne?)

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight