Jak být "správně" těhotná

zobrazeno 466×

Vloženo: 25. 10. 2015 21.31

kjb-ůikvů.uc

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

užívala jsem si každého těhotenství.

Žofinka

Žofinka, 28. 6. 2018, 9.48

Já si to užívala akorát i ten Stach tam byl

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 19.32

je pravda, že historky mých kamarádek byly někdy strachnahánějící

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 7.43

nejhorší je zabřednout na internet a číst, co se vše může stát. Já už si to potom musela i zakázat,abych nebyla vyděšená ještě víc než jsem byla

Marie Kunstatova, 24. 12. 2016, 7.55

Předchozí tři těhotenství jsme plánovali, tak zjištění, že jsem těhotná, jsem očekávala, užívala jsem si každý den, ikdyž to byla někdy pěkná honička - mít děti po 2 a 3 letech je trochu "záhul". Čtvrté těhotenství mě zaskočilo jako totálně nepřipravenou a to už jsem byla ve 3. měsíci. Hlavou se mi začalo honit spousta myšlenek, zvláště když se dozvíte, že původně to měla být dvojčata. Moment překvapení rázem vystřídal pocit strachu, snad nepříjdu i o to druhé. Obavy, jestli budu dobrý rodič, když jsem o mimi přišla a aniž jsem věděla, že jsem těhotná. Vždyť si už z těhotenství nic nepamatuji a schánění věcí, které už samozřejmě nemáme. Říci to dětem? A kdy? Budou výsledky vyšetření v pořádku, bude Mimi v pořádku? Otázky, které se stále derou a na které odpověď neznáte. Testy jsou zatím skvělé a po počátečním šoku se všichni na chlapečka už moc těšíme. Užíváme si všichni každý den a ikdyž zvracím ráno i večer, jsem ochotná šťastná, že jsem těhotná. Přišla jsem o dvě skvělé pracovní nabídky, pracovní smlouva mi zkončí, když budu na mateřské, ale to už prostě k životu patří. Nelituji, o co příjdu, těším se co příjde. Na těhotenství je vlastně fajn, že můžete zvolnit a rozhlédnout se a zjistit, že vlastně není důvod nikam spěchat, honit se, že vlastně jako dítě potřebuje čas, než se vyklube a narodí tak je skvělé se zastavit a užívat si každý den, nejen každý den těhotenství. Sice stále chodím do práce a ještě budu, ale už tolik nespěchám, vše prostě potřebuje čas, aby dozrálo.

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.13

Já se snažím o sebe dbát jak jen to jde..

Anna K.

Anna K., 16. 10. 2016, 18.24

já si teda těhotenství neužívám, je to pro mně nutné zlo. Miminka se už ale nemůžu dočkat snad to pak bude lepší na jednu stranu jsem ráda že jsem to takhle prožívala protože jsem si vždycky naivně myslela že je to jednoduchá záležitost. NENÍ

Minnie, 19. 2. 2016, 9.40

Obě těhotenství jsem si užívala naplno, doufám, że to ještě aspoň jednou zažiju, je to krásné období

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.13

Musím souhlasit!

mckvak, 18. 11. 2015, 14.31

Tehu jsem si uzivala c oto slo, i kdyz mi to dost odpirala prace, ale ten pocit byl uzasny - jestli to bude jeste jednou to nevim ale pokud ano tak si to uziju snad stejne neli lepe

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 10.29

Poprvé to byla "pohodička" teď už není tolik času se pozorovat a starat o sebe, ale snažím se dělat, co se dá

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.14

Poprvé je to vždycky "lepší" ale když už je další dítko, tak je potřeba se starat hlavně i o něj..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů