Botičky pro první krůčky

zobrazeno 33×

Vloženo: 24. 5. 2016 22.17

Další inspirativní článek plný zkušeností Lenky Gajdoštíkové, na téma barefoot botičky pro první krůčky vašich dětí.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lazna, 19. 6. 2016, 16.17

Pěkně napsaný článek. Už jsem je viděla, jsou hezké. Ale drahé.

jitka46

jitka46, 17. 6. 2016, 22.21

o těch slyším poprvé, ale zní to dobře

petrao, 16. 6. 2016, 17.43

vypadají roztomile a určitě i funkčně

verunkadohny, 9. 6. 2016, 22.25

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli každé capáčky musí mít nadměrek i ty Attipasky? Děkuji za odpověď

dasza, 6. 6. 2016, 10.47

Ja taky rebekuQ vyhledavam casto;)jeji capky jsou suprovy.boty mame kidofity.pediped.vivo azd..a bobuxy nam nesedeli;( jinak myamu jsou nase srdcovka;)

Jarka mmm, 3. 6. 2016, 19.06

Teď jsem si uvědomila,že ještě máme Livie and Luca na písek... jsou nádherně široké a relativně ohebne. Tu ohebnost ale srovnávám se Zeazoo,který jsou extra ohebne.

Pavla H., 3. 6. 2016, 9.04

Malé jsem se snažila kupovat vždy kvalitní botky,nikdy u vietnamců nebo z druhé ruky...ale co tak čtu,mám ještě mezery a moc děkuji za článek-teď čekáme druhé a teď vím,kde hledat

dáša, 2. 6. 2016, 0.34

Já bych ještě doporučila RebekaQ na ručně šité capáky pro malé i velké. Pak Jack and Lily jsou super a holinky Jojo Maman Bebé. Lbl jsme měli a za mě super šířka i ohebnost.

k.o.r.i.n.e.k, 1. 6. 2016, 21.15

Zatím používám capáčky značky capiki a přijdou mi ok. Pořád vybírám botky na první chůzi, tak děkuji za článek

Jarka mmm, 1. 6. 2016, 15.43

Little Blue Lamb jsme měli zatím dvoje a spokojenost,jen se mi nelíbí,že jsou vyrobené v Číně. V zimě jsme měli na blbnutí skvělé Muddy Puddles snehule bez pevné podrážky. Jejich výhoda je i to,ze mají přes celou patu zip,takže se do nich noha zasune. Na jaře jsme měli úplně báječné balerinky Zeazoo. Na léto teď máme kompromisní Keen řady CNX a také veliká spokojenost. Vydrží vše a asi půjdou vyprat.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight