IVF říjen 2023

zobrazeno 383×

Vložil(a): Denisa75, 22. 10. 2023 15.04

Ahoj, holky, je tu některá, co zrovna prochází IVF a chtěla by se podělit se zkušeností a pocity? My zrovna jo, první KET neúspěšný, ale bojujeme dál :))..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 13. 3. 2024, 10.05

Také jsme byly na klinice ve Zlíně mohu je doporučit dále. Byly jsme u pana doktora Křenka a bylo to v pořádku. Trochu jsem si na něj musela zvyknout, ale nakonec jsme si hezky sedli a všechno proběhlo dle nejlepšího očekávání. Sestřičky jsou úžasné všechny. Hrozně jsem si tam užívala ten přístup k nám. Také jsem měli nadstandart EmbryoGlue a ještě metodu PICSI.

KatuskaK, 20. 11. 2023, 21.06

Holky, nevím, jestli jste na to narazili, ale možná by se vám nebo dalším mohlo hodit. Na IVF ve Zlíně nabízí v prosinci vyšetření pro muže (spermiogram) a ženy (hormonální vyšetření štítné žlázy) zdarma.

SimonkaS, 17. 11. 2023, 13.56

Ahojky, u nás byl pvní cyklus neúspěšný. Potom jsme si připlatili EmbryoGlue, měl by zvýšit šanci, tím že se embryo líp "přilepí" k děložní sliznici. No a další Ket u nás byl úspěšný. Pokud máte možnost něčeho takového, tak to zkuste.

Evulka, 8. 11. 2023, 10.22

Ahoj, neztácej naději, u nás vyšel až 6 KET. Chce to věřit a ono to vyjde. Držím palce .

SiškaA, 24. 10. 2023, 20.44

Ahoj, já taky otěhotněla až na poněkolikáte, nic si z toho nedělej, všechno nakonec dobře dopadne . Jinak pokud bych mohla doporučit kliniku za nás, tak ve Zlíně jsou suproví. Plus mi tam přijde super, že mají věrnostní program, kde nabízí třeba Embryoglue, ale to si může člověk i připlatit jako nadstandard. Kdyby tě to zaujalo, můžeš se podívat na jejich stránky https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů