IVF

zobrazeno 177×

Vložil(a): bibka, 9. 3. 2024 9.13

Ahoj, potřebovala bbych radu a doporučení, na jakou kliniku asistoané reprodkce se obrátit nebo jaká je dobrá, s vysokou úspěšností léčby a taky s příjemným vystupováním personálu. Je to pro mě dost citlivé téma, tak bych potřebovala nějaké příjemné zázemí pro léčbu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 24. 4. 2024, 20.34

Holky a užívaly jste některá v těhotenství Xonveu na nevolnost? Pomohla vám? Začínám přemýšlet, že bych si ji nechala předepsat, tak mě zajímá, jak zafungovala u vás.

Alexx, 16. 4. 2024, 19.58

Ahoj, já jsem byla na klinice ve Zlíně - https://www.ivf-zlin.cz. Protože se mi nedařilo dva roky otěhotnět, rozhodli jsme se s manželem jít touto cestou a nelitujeme. Máme dnes dvě zdravé děti. Klinika má navíc velmi vysokou úspěšnost léčby a co se týče příjemného a přítelského prostředí, tak mohu jen doporučit.

AnaMalá, 25. 4. 2024, 22.39

V budově kliniky je i hotel, kdyby bylo třeba, právě mi to přijde fajn pro pacientky, které nejsou z blízkého okolí.

Jirinecka77, 25. 4. 2024, 22.41

Ano, my se tam tehdy ubytovali. přejíždět na vyšetření na ráno z druhé poloviny republiky by bylo pro nás dost náročné. Hotel je hezký a moderní.

Denisa75, 25. 3. 2024, 21.08

Ahojky, my nad IVF už nějaký pátek přemýšlíme, ale zatím se do toho nemůžu dokopat, nepopsala byste mi některá, prosím, jak to probíhá? Celý ten proces léčby?

Jirinecka77, 17. 3. 2024, 20.01

Vaše obavy chápu, byla jsem na tom dost podobně, než jsme se pro ten zásadní krok rozhodli, ale teď jsem za to ráda. Měli jsme štěstí na super kliniku, kde se nám opravdu věnovali a léčí na špičkové úrovni, mimojiné mají klienty i ze zahraničí, takže to taky něco vypovídá. Celý personál byl moc příjemný a vše nám bylo vždy vysvětleno. Dám sem odkaz na kliniku, tak kdyby to kohokoliv zaujalo https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti.

Betynka3, 10. 3. 2024, 21.40

Ahoj. Jsem na tom teď podobně. Snažíme se o miminko už skoro 2 roky a nic .. Už i moje gynekoložka mi navrhla obrátit se na IVF kliniku, ale pořád se tomu tak nějak vyhýbám a věřím, že to nakonec vyjde přirozeně... Nejvíc se bojím toho, že je to umělý zásah do organismu ženy a ...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů