IVF

zobrazeno 217×

Vložil(a): sarkanova3333, 12. 10. 2023 19.48

Ahoj holky, dlouho se snažíme o miminko a je to neúspěšné... Začínáme přemýšlet nad možností IVF. Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti, jak to celé probíhá a jakou kliniku jste zvolili a doporučili?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 13. 10. 2023, 19.59

Ahoooojky. Taky souhlasím s @Denisa75. Mrkni na jejich stránky, mají tam toho víc a neboj se je kontaktovat, všechno dobře dopadne . https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti

Denisa75, 13. 10. 2023, 20.02

Holky, jinak nevím, jestli o tom víte, ale zrovna tato klinika má i věrnostní program.

sarkanova3333, 13. 10. 2023, 20.51

To slyším poprvé.. Co to je a v čem ten věrnostní program spočívá? Děkuji

Denisa75, 15. 10. 2023, 19.20

V případě, že by cyklus nebyl úspěšný, tak ti v rámci léčby nabídnou v ceně nadstandartní služby. Ty zahrnují třeba Embryoglue - to má zvýšit šanci uhnízdění vajíčka v děloze, ale dá se přikoupit i jako nadstandard .

Denisa75, 12. 10. 2023, 20.21

Holky, my máme moc dorou zkušenost s IVF ve Zlíně. Jsou tam opravdoví profíci a navíc i moc příjemní. Za mě rozhodně tam, ale nejenom za mě. Slyšela a četla jsem dobré recenze i z jiných stran.

Kajka Janikova, 12. 10. 2023, 20.11

Ahoj, my nad IVF taky nějakou dobu přemýšlíme a poslední dobou čím dál víc. Už bychom rádi rodinu i s mimčem a pořád se nedaří ... Moje gynekoložka mi dala letáčky s nějakými klinikami, takže teď projíždím diskuze a snažím se tak trochu informovat o jednotlivých klinikách a zkušenostech tam.

esterka228, 12. 10. 2023, 20.04

Ahoj, my IVF teď právě podstupujeme. Nejdřív probíhá konzultace, během které se tě zeptají na anamnézu, udělají krevní testy, genetiku, gynekologii. Tím se může zjisti, kde je problém. Když tohle bude ok, tak se zahájí hormonální stimulace, aby jich během cyklu dozrálo víc, potom následuje odběr (předpokládám, že když to půjde, budete chtít využít ty tvoje ). Co se týká KET, tak ten probíhá nějakou dobu po odebrání vajíček, tam už se ebmbryo implantuje do dělohy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů