Porodní balíček

zobrazeno 764×

Vložil(a): Misacek, 13. 2. 2022 21.27

Ahoj holky, měla bych dotaz na věci do porodnice. Co s sebou? Co pro mě, co pro mimi? Máte nějaký seznam?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 30. 7. 2023, 18.53

Já jsem kupovala balíček do porodnice z mudrlife, ten menší a zbytek jsem dokoupila. Plus jak se tu píše, jídlo, hygienické potřeby, včetně toaleťáku.. ten může být vlhčený s dubovou kůrou, prodávají se primárně na hemoroidy, ale jsou super i po porodu

sarkanova3333, 26. 7. 2023, 22.32

Ahoj, já se z porodnice nedávno vrátila a určitě jídlo Dostatek kapesníků, pohodlné pyžamo, žádné saténové. Poporodní kalhoty a vložky, intimní sprška, gel z dubové kůry a pak takový ten základ

Laurel456, 20. 3. 2022, 19.26

Ahoj, já jsem měla koupený tento poporodní balíček https://www.pilulka.cz/happy-porodnicky-balicek-vel-m-l a super. Spokojenost, je tam vše, co jsem potřebovala a byla jsem bez stresu, že bych na něco zapomněla.

snany, 19. 2. 2022, 18.36

doklady (občanka, těhotenská průkazka), v případě nesezdaného páru prohlášení o otcovství. Pro vás při "čekání na porod": telefon, boty do sprchy... Pro vás po porodu: porodnické vložky (raději více než méně), síťované porodnické kalhotky, kojící podprsenku (včetně vložek do podprsenky),toaletní potřeby (včetně záchodového papíru). Jídlo které vám chutná, pokud nebudete mít nadstandard. Pro miminko: plenky, mastička na zadeček, ubrousky. Vše ostatní miminko dostalo zapůjčené (oblečení, zavinovačku, pratelnou plenu).

V007A, 15. 2. 2022, 8.57

Seznamu je všude spousta nebo dají na gynekologii. Za mě hodně vložek, protože nám tam nedávali, jenom asi 5 kusů a zbytek samy.

patricia077

patricia077, 14. 2. 2022, 17.50

Na netu jsou seznamy a já je taky využila...

Minnie, 14. 2. 2022, 16.08

Doklady: průkazku pojištěnce, občanský průkaz, oddací list nebo zápis o určení otcovství (pokud nejste oddáni), kompletní průkazku pro těhotné, včetně přiložených zpráv (výsledky ultrazvukových vyšetření a zprávy od dalších odborných lékařů), prohlášení o jménu dítěte podepsaný oběma rodiči, dvě mateřské podprsenky a laktační vložky do podprsenky, domácí obuv i pro případný doprovod, hygienické potřeby (ručníky či osušky mýdlo, kartáček na zuby a zubní pastu a další hygienické a kosmetické potřeby dle vlastního uvážení). Dále: kalhotky na jedno použití (alespoň 5 ks), vlastní porodnické vložky, pro miminko je vhodné si vzít do porodnice jednorázové pleny velikosti 2-5 kg, nám příděl nestačil nikdy, noční košili a župan. Za sebe ještě doporučuji kojící čaj a třeba knihu, měla jsem spavá miminka a nudila jsem se Zase mi ale nevyhovovaly ty síťové kalhotky takže jsem prostě měla svoje klasické. A míato poporodních vložek jsem měla vložky na noc s křidélky, ale to už je na každém co mu vyhovuje.

dasza, 14. 2. 2022, 8.12

Síťovaný kalhotky..vložky do podpěry..déčku plinky..jinak nic nebylo třeba..košile miluju nemocniční..a dom mě pak věci dovezl chlap

Eliška Kozlova, 13. 2. 2022, 22.20

Všude se dá dohledat spousty různých seznamů, ale nejlíp dohledat podle zvolené porodnice, nejdůležitější je zabalit si na den D a doma na kupičkách nechat věci, které vám partner může dovést kdykoliv další dny, určitě není třeba šetřit na jednorázové kalhotky a poporodní vložky, můj muž je musel dokupovat v lékárně a nadšený z toho nebyl 😁

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů