Příměstské letní plenéry

zobrazeno 32×

Vložil(a): Elis Pound, 13. 6. 2020 9.16

Region:
Praha
Začátek akce:
13. 6. 2020, 9.00
Konec akce:
7. 8. 2020, 16.00
Telefon:
728 528 882
E-mail:
barevnemalovani@seznam.cz
Adresa:

Praha 7
Česká republika

Chceme, aby v našem programu bylo hodně dětského smíchu a radosti, proto máme připravený velkolepý program plný krásných zážitků pod vedením našich nejoblíbenějších lektorů. Hodně času trávíme pod širým nebem a užíváme si prázdnin! I když je tábor zaměřený na malování a kreslení, tak nebudeme jen sedět! Čeká nás spousta her, soutěží a dobrodružných aktivit. Náš letní program lze pojmout jako přípravu na výtvarné školy pro budoucí umělce. 

Naučíme se základy komiksové grafiky, vyzkoušíme si malbu vlastní knižní ilustrace, budeme mít lekci relaxační techniky suchého pastelu, naučíme se experimentální výtvarné techniky a mnoho dalšího!

Chceme naučit děti dívat se kolem sebe a umět zachytit přírodu, předměty, lidi či zvířata kolem nás. Rozvíjíme také dětskou fantazii a témata dětem blízká. Chceme také v dětech podporovat tvořivost a schopnost sebeprojevení, proto jsou do lekcí zařazena také témata, která rozvíjejí jejich abstraktní myšlení a umožní dětem získat více výtvarných poznatků a především hlubších prožitků ze sebe samých. Ve výuce využíváme principy Montessori výuky a arteterapeutické postupy.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací