Víkendový zájezd za Harrym Potterem do Londýna pro dvě osoby

sledováno 1× zobrazeno 2265×

Vloženo: 15. 7. 2015 12.17

890 pampelišek zbývá 0 kusů

Za nasbírané pampelišky od nás můžete získat víkendový unikátní poznávací zájezd do Londýna za Harrym Potterem pro dvě osoby v termínu 25.9. až 27.9.2015.

Program zájezdu bude zahájen dopolední návštěvou filmových ateliérů Warner Bros Studios na předměstí Londýna v Leavesdeanu, kde se v rámci prohlídky na vlastní kůži seznámíte s fantastickým světem Harryho Pottera, který stvořila britská spisovatelka J. K. Rowlingová. Po prohlídce se autobusem přesunete do centra Londýna, kde v rámci prohlídky města zavítáte k jeho nejznámějším památkám (Houses of Parliament, Big Ben, Westminsterské opatství, Buckinghamský palác, náměstí Trafalgar Square, tržiště Covent Garden, hračkářství Hamley’s či obchodní dům Lillywhites, St. James’s Park). Odpoledne a večer vás čeká volný program, který můžete využít k nákupům na vyhlášených místech jako obchodní třída Oxford Street. Navštívit zdarma můžete také Národní galerii či Britské muzeum.

Nasbíranými pampeliškami zaplatíte dopravu zájezdovým autobusem vč. lodního trajektu a průvodcovské služby. Vstup do ateliérů Warner Bros Studios a fakultativní poplatky v Londýně si hradíte sami (vstupy jsou cca 1300,-Kč/dospělí, děti do 16 let cca 1000,-Kč, děti do 5 let v doprovodu rodiču zdarma) - více informací ZDE

Tento dárek pro vás do věrnostního programu věnovala www.boleslavskacestovka.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 890 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů