Nutrilon Profutura obilno-mléčná kaše

zobrazeno 139×

Vloženo: 9. 5. 2017 9.14

65 pampelišek zbývá 0 kusů

Obilno-mléčné kaše Nutrilon Profutura byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků experty na imunitu pro zdraví vašich dětí. Jsou přizpůsobené věku dítěte tak, aby respektovaly jeho potřeby v každém stupni vývoje.

Nutrilon Profutura kaše 7 cereálií s ovocem nabízí ovocnou chuť a hrubší texturu díky obsahu celozrnných obilovin. Ovocná chuť  a hrubší textura s celozrnnými obilovinami podpoří rozvoj polykání a žvýkání a usnadní akceptaci pevné stravy do budoucna.

Přizpůsobené množství vlákniny. ŽÁDNÝ přidaný cukr,  ŽÁDNÁ barviva ani konzervační látky. Obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry.

Dětská obilno-mléčná kaše 7 cereálií s ovocem je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce věku.

Balení 225 g.

Za tuto odměnu pro vás děkujeme partnerovi Nutricia.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 65 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací