LEROS Ženský čaj klidná menstruace

zobrazeno 1267×

Vloženo: 21. 11. 2020 23.23

60 pampelišek zbývá 9 kusů

Bylinná směs s kontryhelem, dobromyslí, mátou a vřesem na celkovou podporu zdraví ženského organismu v každé části měsíce.

SLOŽENÍ: Nať kontryhele (30 %), nať dobromysli obecné (15 %), nať máty peprné (15 %), nať vřesu (15 %), nať hluchavky bílé (10 %), nať meduňky (10 %), nať řebříčku (5 %).

POPIS

Síla bylin pro ženy
Bylinná směs obsahuje „ženskou bylinu“ kontryhel, který podporuje dobrý pocit před a během menstruace a osvěžuje tělo. Hluchavka a řebříček přispívají k (před)menstruačnímu komfortu, dobromysl a máta podporují normální trávení.

PŘÍPRAVA

1 čajový sáček přelijte vařící vodou (200 ml) a po 10 minutách vyluhování v přikryté nádobě vyjměte. Připravuje se vždy čerstvý.

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí 2–4 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 60 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 9 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací