Hami rýžová mléčná kaše s meruňkami (225g)

zobrazeno 935×

Vloženo: 7. 9. 2015 13.24

50 pampelišek zbývá 0 kusů

Za své nasbírané pampelišky si vyberte jako odměnu jednu z nejoblíbenějších kaší pro děti - jak kaši hodnotí ostatní maminky, najdete ZDE

Hami rýžová mléčná kaše s meruňkami (225g) je vyrobena z prvotřídních, přísně kontrolovaných surovin, bez použití konzervačních látek, umělých barviv a aromat. Receptury kaší odpovídají požadavkům České pediatrické společnosti. 

Hami mléčná kaše rýžová s meruňkami je vhodná jako vydatný a chutný pokrm pro malá bříška. Obsahuje obilniny, které jsou přirozeným zdrojem energie pro den plný objevů. Jedna porce kaše denně tak pomáhá postupně zavádět nové chutě obilnin či ovoce a utvářet zdravé stravovací návyky.

Tuto rýžovo-mléčnou kaši můžete podávat kojencům od ukončeného 4. měsíce. Základem je umělé mléko, odpovídající věku a sytivou složku tvoří bezlepkové obilniny (rýžová mouka). Směs vápníku a vitamínu D podporuje stavbu zdravých a silných kostí. Jemná konzistence usnadňuje dítěti přechod na nový typ stravy. Neobsahuje konzervační látky, barviva ani umělá aromata.

Datum expirace: 1/2018

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 50 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací