Cereální tyčinky Nutrimama

zobrazeno 232×

Vloženo: 9. 5. 2017 10.24

80 pampelišek zbývá 0 kusů

Nutrimama cereální tyčinky brusinky a malina jsou doplňkem stravy pomáhající pokrýt specifické potřeby kojících žen.

Jedna cereální tyčinka Nutrimama Profutura doplní denní potřebu klíčových živin matce a tím i jejímu dítěti. Výrobky Nutrimama Profutura byly navrženy Nutricia experty na výživu, aby splňovaly dodatečné výživové nároky právě v období kojení.

Jen jedna porce denně zajistí 10 klíčových živin včetně DHA potřebných pro matku i dítě. DHA – dokosahexaenová mastná kyselina ze skupiny omega-3 přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte. Železo, zinek a kyselina listová přispívají k správné funkci imunitního systému. Jód, biotin a vitamín B1 přispívají ke správnému energetickému metabolismu. Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamíny B2, B6 přispívají ke snížení míry únavy.

Cereální tyčinky jsou unikátní chutnou formou doplňků stravy, které jsou vždy po ruce jako rychlá svačinka.

Balení 200g (5x40g)

Za tuto odměnu pro vás děkujeme partnerovi Nutricia.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 80 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací