BIO lněný olej KVÍTEK PRO ŽENY 250ml

zobrazeno 1050×

Vloženo: 8. 11. 2014 22.02

95 pampelišek zbývá 0 kusů

BIO lněný olej KVÍTEK je vhodný pro ženy, které se připravují na těhotenství, těhotné a kojící. Poskytuje nejlepší kombinaci přísad pro zdraví ženy a správný vývoj dítěte. Užíváním oleje doplníte ve správném poměru nezbytné esenciální mastné kyseliny (Omega-3, Omega-6 a Omega-9), které si organismus neumí vytvořit sám. Nedostatek Omega mastných kyselin může stát za vznikem poporodních depresí, zapříčinit úporný průběh menopauzy nebo premenstruačního syndromu, způsobuje výkyvy nálad, suchou pokožku, suché a lámavé vlasy, lámavé nehty a další.

Užíváním Omega 3 podpoří nastávající maminka zdravý vývoj mozku a očí dítěte a ochrání svou pokožku před striemi. Dostatek této kyseliny ve stravě také pozitivně ovlivňuje náladu a pomáhá tělu zvládat hormonální změny.

Tento dárek pro vás do věrnostního programu věnovala společnost Walramcom, s.r.o. - www.zdravetuky.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 95 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací