BIO lněný olej KOUZLO PRO DĚTI 250ml

zobrazeno 860×

Vloženo: 8. 11. 2014 21.43

95 pampelišek zbývá 0 kusů

BIO lněný olej KOUZLO PRO DĚTI 250ml doplňuje organismus o nezbytné esenciální mastné kyseliny (Omega-3, Omega-6 a Omega-9) a to ve správném poměru. Jejich nedostatek mnohdy způsobuje problémy s učením a soustředěním a chronické kožní a alergické projevy a častá nachlazení. Organismus si tyto kyseliny sám vytvořit neumí.

Tento lněný olej posiluje obranyschopnost buněk dětí, napomáhá růstu nervových spojení důležitých pro dosažení duševních, fyzických a emocionálních schopností. Je vhodný ke každodennímu užívání jako podpora zdravého fungování dětského organismu. Neobsahuje lepek.

Tento dárek pro vás do věrnostního programu věnovala společnost Walramcom, s.r.o. - www.zdravetuky.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 95 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací