LODGER Swaddler osuška

sledováno 3× zobrazeno 1499×

Vloženo: 22. 11. 2015 15.03

480 pampelišek zbývá 0 kusů

Tuto multifunkční osušku LODGER Swaddler by měla mít podle našeho názoru povinně každá maminka. :) Je to tak praktická věcička, že si ji zamilujete - stejně jako my! 

Swaddler od firmy Lodger je základním produktem každé novorozenecké výbavičky. Swaddler je vyroben z hydrofilní bavlněné látky, která je pletená, nikoli tkaná (na rozdíl od ostatních na trhu). Díky tomu je schopna absorbovat více vlhkosti a navíc je silnější a odolnější. Kromě toho je pletená hydrofilní látka velice měkká, pružná, prodyšná a příjemná na dotek.

Rozměr osušky 120 x 120 cm. Hodnota 599 Kč. Hodnocení maminkami najdete ZDE.

Swaddler má velmi širokou škálu použití... Vydrží vám od narození až do úplného "roztrhání". Zpočátku jej budete využívat jako zavinovačku, pro větší intimitu při kojení a jako jemnou osušku. V kočárku jej oceníte jako sluneční clonu či lehkou letní dečku. Pro větší dítě je Swaddler ideálním společníkem k vodě či jako přikrývka při odpoledním spánku. Swaddler rozhodní není tou částí dětské výbavičky, kterou vyřadíte po pár použitích na půdu.

- Jako zavinovačka od narození miminka. Pro zavinutí ho stačí přeložit tak, aby vznikl trojúhelník, do kterého se miminko zavine přeložením nejdříve pravé, následně spodní a nakonec levé strany. Díky rozměrům Swaddlera je zavinovačka, která vznikne jeho přeložením, dostatečně velká. Díky pružnému materiálu si můžete zvolit, jak moc chcete zavinovačku utáhnout a jestli nechat ručičky zavinuté pevněji či volněji u těla.

- Jako deka. Swaddler zastane skvěle také roli letní dečky. Je dostatečně velký, a tak je vhodný i pro větší dítě. 100% prodyšná bavlna pak zajistí optimální spánkové klima bez přehřívání. Jako dečku jej můžete použít doma, v kočárku či autosedačce.

- Jako osuška. Hydrofilní bavlna vyniká extra savostí a dokonalou jemností k dětské pokožce (vhodná i pro děti s citlivou pokožkou či s ekzémem). Díky své hebkosti osuší i choulostivá místa jako faldíky či třísla bez podráždění. Díky velkorysému rozměru se v něm snadno osuší i větší dítě či dospělý (máme vyzkoušeno) :) Malá miminka do něj zachumláte celá, díky čemuž jim dopřejete příjemný pocit bezpečí. Další jeho výhodou je, že velmi rychle usychá.

- Jako sluneční clona. Přehozením přes boudu kočárku a rukojeť získáte sluneční clonu, která zajistí přítmí a příjemný stín. Takovéto prostředí pomůže miminku snadněji usnout a především jej ochrání před nežádoucími slunečními paprsky.

- Při kojení. Přehozením Swaddlera přes rameno maminky a přes děťátko docílíte při kojení větší intimity a soukromí i na veřejnosti. Příjemný, pružný a prodyšný materiál je základem pro takovýto produkt. Lodger Swaddler toto bez výhrad splňuje.

- U vody. Lodger Swaddler oceníte také vždy, když pojedete s dětmi k moři, bazénu či rybníku. Využijete jej zde jako osušku, sluneční clonu či lehkou dečku, pokud vaše dítě vyčerpáním usne na lehátku. Skvělé je, že je skladný, lehký a vždy rychle suchý. 

- Jako prostěradlo. Swaddlera využijete také jako příležitostní prostěradlo či jako podklad pro přebalování nebo hraní. S ním si můžete být jisti, že své miminko přebalujete či ukládáte vždy na čistý povrch.

K dispozici máme více barevných variant. Jakmile si vyberete tuto odměnu, zkontaktujeme Vás ohledně dostupných barevných kombinací. Takže kdo dřív přijde, může vybírat.

 

A jako bonus přidáváme pohádku o Swaddleru :)

Ahoj,

jmenuji se Lodger Swaddler a jsem čestný občan Nizozemského království. Protože jsem ve Vaší zemi poměrně nový, rád bych se Vám představil.

Narodil jsem se jako zavinovačka pro takové ty malé človíčky, které mají všechny ty těhotné paní v těch obrovských bříškách. Dokážu krásně obejmout a přitulit se k miminku, aby se cítilo pohodlně a v bezpečí.

Hned po mém narození si ale Angelika (moje holandská maminka) usmyslela, že mám moc málo práce a že bych se prý hodil i jako letní deka, sluneční clona, kojící šátek a osuška. A víte co ještě? Teď mě začali používat na osoušení i sami dospěláci! No a teď se nezastavím. Ani nevím, kdy jsem si naposled odpočinul. A protože tohle všechno v jedné rodině sám nezvládnu, postupně mi pořizují další posily- bratry Swaddlery a sestry Swaddlerky!

Teď už konečně víte, kdo jsem a čeho všeho jsem schopný. Nezbývá nic jiného, než mě nechat to předvést!

 

Děkujeme eshopu www.ondalek.cz za tyto parádní dárky pro vás!

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 480 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
3

Slyšeli jste už, že se většině miminek líbí, když jsou těsně zavinutá? I když se jim někdy nelíbí manipulace při zavinování, po zavinutí mají pocit bezpečí a připomíná jim to známé prostředí v bříšku maminky, zklidní se. 
Jak ale správně miminko zavinout? Podívejte se na video ProMaminky.cz, ve kterém uvidíte, jak na to. 
Přejeme usměvavá a spokojená miminka :)

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací