fusak LODGER z kolekce Native

zobrazeno 617×

Vloženo: 11. 12. 2015 14.38

900 pampelišek zbývá 0 kusů

Své nasbírané pampelišky můžete nyní vyměnit za fusak LODGER z kolekce Native - LODGER Bunker Fleece Native Tangerine v hodnotě 2.690 Kč, který je inspirován kulturou domorodých Američanů. Produkty z této kolekce jsou kombinací výrazných barev a přírodních tónů a společně tvoří originální celek. 

Hodnocení fusaků LODGER Bunker maminkami najdete ZDE.

Při používání fusaku Bunker dopřejete Vašemu dítěti dokonalé pohodlí a teplo po celý rok. Fusak je ušit ze hřejivého jemného fleecu, který je prodyšný, saje pot a nedráždí dětskou pokožku (je tedy vhodný i pro alergiky). Fusak se skládá ze dvou vrstev, které lze kombinovat podle ročních období. V zimě, aby bylo Vašemu miminku dokonalé teplo, použijte obě vrstvy. Na jaře a na podzim Vám postačí vnější vrstva. V létě pak můžete používat samotnou vložku jako příjemnou podložku do kočárku. 

Nespornou výhodou Fusaku Bunker je jeho variabilita spojená s dlouhou dobou používání. Můžete jej přizpůsobit pro ty nejmenší miminka, tak i pro tří leté děti. Dítě do něj pomocí suchých zipů snadno zabalíte. Kolem hlavičky ho můžete stáhnout pomocí šňůrek. Fusak Bunker se skvěle přizpůsobí jak hluboké korbě, tak i sportovnímu kočárku či autosedačce skupiny 0+. Fusak má na zadní straně otvory pro 5 bodové bezpečnostní pásy, které se dají uzavřít pomocí suchých zipů, aby teplo neunikalo ven.

Tento dárek nám pro vás věnoval eshop www.ondalek.cz. Děkujeme!

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 900 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací