Dětské křesílko Nellys

sledováno 1× zobrazeno 2133×

Vloženo: 19. 1. 2016 10.53

390 pampelišek zbývá 0 kusů

Za své nasbírané pampelišky si můžete vyměnit toto praktické křesílko (pohovku) Nellys pro děti, které zaručeně zútulní jejich dětské pokojíček.

Křesílka jsou vyrobena z kvalitních materiálů - potah pohovky je vyroben ze 100% bavlny s přídaným velurem a je pratelný v pračce. Můžete si vybrat, jaká barva a motiv se vám do dětského pokoje hodí. E-shop www.mamitati.cz má ve svém sortimentu na výběr z více než 40ti variant barev a motivů. Hodnota křesílka 699 Kč. Děkujeme za tak krásné dárky pro vás.

Rozměry křesílka: Výška 43cm, šířka 54cm, sedíci část 30x30cm, výška pěny od země k sezení 15cm. 

Po vybrání odměny nám napište na info@promaminky.cz, jakou barevnou variantu a motiv si přejete (pošlete nám odkaz s danou variantou). Křesílka bude odesílat přímo e-shop www.mamitati.cz. Informace předáme.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 390 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací