Prostř. na mytí dětského nádobí

sledováno 1× zobrazeno 411×

Vloženo: 13. 6. 2016 15.23

70 pampelišek zbývá 0 kusů

Za své nasbírané pampelišky si můžete vybrat tento čistící prostředek speciálně určený pro mytí dětského nádobí.

Jedná se o velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka, talířků, mističek apod. Stejně jako u ostatních produktů značky Attitude se i u prostředku na mytí nádobí můžete 100% spolehnout, že obsahuje jen látky šetrné k našemu zdraví. Velmi šetrný i k vaší pokožce a případně k pokožce vašich malých pomocníků.

Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny. Vyrobený z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. Bez vůně. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 100 % recyklovatelná nádoba. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Má certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. 

Balení: 700 ml. 
Země původu: Kanada. 

Ve výrobcích Attitude najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients"), a to bez kompromisů. Ačkoliv rakovinotvorné chemické látky a toxiny jsou stále legálně tolerovány v kosmetických produktech a produktech pro domácnost, ve výrobcích značky Attitute žádné takové nenajdete. 

Přírodní výrobky značky Attitude jsou ojedinělé nejen díky respektu k lidskému zdraví a životnímu prostředí, ale také díky překrásné vůni a schopnosti pěnit. Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů. Originální dětské obaly udělají radost i nám dospělým.

 

Pro všechny výrobky Attitude dále platí:

- Jsou hypoalergenní, všechny použité vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů. 

- Jsou vyráběny z rostlinných zdrojů, minimálně z 95 % biologicky rozložitelné.

- Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří.

- Neobsahují žádné živočišné produkty, nejsou testovány na zvířatech, certifikovány jako „VEGAN“. 

- Mají certifikaci EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. 

- Jsou vyráběny s využitím výhradně obnovitelných energií, je dodržován udržitelný způsob výroby za účelem minimalizovat negativní dopad na životní prostředí. 

- Všechny lahvičky jsou 100 % recyklovatelné.

 

Tento produkt nám do Věrnostního programu věnoval www.babystart.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 70 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací