DETTOL - Ubrousky na povrchy

zobrazeno 358×

Vloženo: 11. 6. 2016 11.19

45 pampelišek zbývá 0 kusů

I vy je teď můžete mít doma Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy. Stačí použít vaše pampelišky.

V období grilování a práce se syrovým masem, kdy se v kuchyni pohybují také malí pomocníci, je třeba dbát na zvýšenou hygienu. Více o nebezpečných bakteriích si můžete přečíst v tomto článku. 

Ubrousky Dettol ničí 99% bakterií, včetně  E. coli, salmonelly, MRSAa viru chřipky. Jsou bez bělidla a barviv, určeny pro použití kolem dětského vybavení a ploch, kde se připravuje jídlo. Praktický a na použití jednoduchý formát, jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění.  

Ničí 99% bakterií a virů. Odstraňují 90% alergenů, jako je pyl a domácí roztoči

Vhodné pro:
- kuchyňská prkénka, vysoké židle, přebalovací podložky, lednici, koše, kuchyňské dřezy, vany a kohoutky, toaletní sedátka atp.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 45 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací