DETTOL - Antibakteriální sprej

sledováno 1× zobrazeno 315×

Vloženo: 11. 6. 2016 11.10

60 pampelišek zbývá 0 kusů

Antibakteriální čisticí sprej můžete získat za své pampelišky.

Sprej rychle a spolehlivě zbaví tvrdý neporézní povrch všech bakterií a virů. V období grilování a práce se syrovým masem, kdy se v kuchyni pohybují také malí pomocníci, je třeba dbát na zvýšenou hygienu. Více o nebezpečných bakteriích si můžete přečíst v tomto článku. 

Sprej ničí 99,9 % bakterií a virů, odstraňuje nebezpečí v podobě E. coli, Salmonelly, MRSA, Listerie a viru chřipky. Sprej může být bez obav použit k čištění kolem dětského vybavení a ploch, kde pro děti připravujete pokrmy.

Jednoduché použití ve formě spreje vám umožní i při velké vytíženosti zachovávat dokonale čisté prostředí všude, kde potřebujete.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 60 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací