Divadlo Marionetino

sledováno 1× zobrazeno 195×

Vloženo: 3. 4. 2017 10.36

620 pampelišek zbývá 0 kusů

Loutkové divadlo pro děti od 3 let. Obsahuje 8 oboustranných loutek (král, princ, princezna, kašpárek, vodník, čert, ježibaba a drak), 4 dřevěné vodící tyče, fixační gumu a kolíček, a 4 scény ( 2 oboustrané zadní kulisy): hrad, hradní síň, hluboký les a paseka. Vyrobeno z kvalitní knihařské lepenky (odolné asi jako dřevo).

Loutkové divadlo je skladné a ekologické, nenáročné na úložné prostory. Konstrukční řešení je velmi jednoduché a účelné. Korpus divadla nabízí úložný prostor pro všechny komponenty. Současně tvoří stabilní podestu pro portál a zadní díl. Montáž i demontáž je snadná, zvládnou ji i nejmenší děti.

Divadlo rozvíjí kreativitu a fantazii, rozšiřuje slovní zásobu.

Velikost loutek: 15-19 cm.

Velikost tyček: 21 cm

Velikost zadní kulisy: 46,3 cm x 32,3 cm

Velikost krabice: 48 cm x 42 cm x 5 cm

Hmotnost divadla: 1 500 g

Za tuto odměnu pro vás děkujeme partnerovi Kufrik.cz!

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 620 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací