Bilibo

zobrazeno 149×

Vloženo: 8. 5. 2017 23.21

380 pampelišek zbývá 0 kusů

Bilibo je nový druh hračky: zdánlivě jednoduchá a magicky přitažlivá elementární mušle ponechává prostor pro dětskou fantazii.  Vzbuzuje zvědavost, podněcuje smysly a tvořivost, povzbuzuje kreativitu.  Bilibo  vybízí děti vymýšlet své vlastní hry, hrát a bavit se aktivním a tvůrčím způsobem. V interiéru i venku - na pískovišti, ve vodě, nebo dokonce na sněhu.

Bylo vyvinuto v roce 2001 a stalo se fenoménem. Na rozdíl od současných trendů složitých elektronických hraček a mechanismů Bilibo ukázalo, že méně je někdy více. Plastová skořápka ožije díky dětské představivosti a změní se v cokoliv, co si dítě přeje: je možné se na něm houpat a točit, sáňkovat, schovávat se pod ním, používat jako sedátko, formu na sněhuláka, nechat se v něm vláčet nebo tahat za sebou (stačí pouze otvory protáhnout šňůru), používat jako misku pro ukládání hraček, jako masku, jako nášlapné kameny, jako kolébku pro panenky, formuli, záleží pouze na fantazii.

Nejsou k dispozici žádné ON a OFF spínače, baterie nebo komplikované návody - hračky Bilibo  jsou jednoduše napájeny dětskou fantazií.

Rozměry: 39 x 39 x 22 cm
Hmotnost: 750 g
Odolný proti nárazům i při nízkých teplotách
100% recyklovatelné
Stohovatelné
Vhodné pro děti od 2 let

BARVA: ŽLUTÁ

Za tuto úžasnou odměnu pro vás děkujeme partnerovi Toypex.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 380 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací