Vstupné na dostihy Velká Chuchle

zobrazeno 430×

Vloženo: 19. 4. 2017 18.53

100 pampelišek zbývá 0 kusů

Kam v neděli? Přeci do Chuchle! Na dostihovém závodišti Velká Chuchle se konají cvalové i klusácké dostihy. Nachází se na jižním okraji Prahy, v městské části Velká Chuchle, na levém břehu Vltavy. Dostihy se zde konají od začátku dubna do konce října.

Nejvýznamnějším dostihovým dnem současnosti je České derby, které se koná pokaždé třetí červnovou neděli. Derby spolu se dvěma dalšími klasickými testy tříletých koní - Velkou jarní cenou a St. Leger - tvoří takzvanou klasickou Trojkorunu.

Pokud si vyberete tuto odměnu, odešleme vám 2 jednorázové vstupenky pro dospělé osoby. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí pouze poloviční vstupné. Vstupenka je platná po celý rok 2017.

Nejmenším návštěvníkům je v Praze-Velké Chuchli věnována zvláštní pozornost. Kromě pískoviště, houpaček a zcela nových herních prvků a řady dalších atrakcí, se děti každou neděli mohou zabavit svezením na populárních ponících Jupíkovi, Vilíkovi a Bajajovi. Jízdy na ponících jsou zdarma, resp. za dobrovolné jízdné, nebo mohou děti přinést poníkům něco dobrého "na zub" (mrkev, jablíčko, apod.). Další oblíbenou atrakcí pro nejmenší je dětský koutek "Hříbátka", který je situován do přízemí sázkové haly, tudíž je krytý a je v provozu o každém dostihovém dni. Rodiče mohou využít občertvení v přilehlé kavárně.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 100 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací