Vstupenka na FOR BABIES - 6.- 9.10.

sledováno 1× zobrazeno 968×

Vloženo: 28. 9. 2016 18.13

15 pampelišek zbývá 0 kusů

Maminky, za pouhých 15 pampelišek získáte ZDARMA vstupenku na veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES 2016 na kterýkoliv den veletrhu. Pokud FOR BABIES ještě neznáte, jedná se o odborný veletrh v Čechách zaměřený na děti a přináší novinky ze světa kojeneckých potřeb, dětského nábytku, módy a hygieny.

Veletrh probíhá od 6.10. do 9.10. na výstavišti PVA Letňany v Praze.

ProMaminky.cz na veletrhu zajišťují přebalovací a kojící koutek, kde vás moc rády přivítáme. Starší děti zabavíme v dětském koutku, kde na ně čekají pěkné stavebnice a zajímavý doprovodný program. Opět pro vás máme soutěž o parádní ceny a ve spolupráci s našimi partnery se můžete těšit na řadu workshopů. Ve všech tématech se soustředíme na zdravý přístup k dětem a mateřství. Seznam workshopů i soutěžních cen najdete v přiloženém obrázku a více informací o našich aktivitách na veletrhu v tomto článku.

Maminky, už se těšíme, až se s vámi opět potkáme a některé z vás konečně poznáme osobně! :)

Pokud si vyberete tuto odměnu, pošleme vám do zprávy na webu kontakt na dvě z našich včeliček, které vám u pokladny č.1 předají vstupenku (nebudeme je posílat poštou, abyste je určitě dostaly včas).

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 15 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací