Vstupenka na FOR BABIES 2019 - ČT nebo PÁ

sledováno 2× zobrazeno 800×

Vloženo: 4. 10. 2019 11.39

10 pampelišek zbývá 4 kusů

Veletrh probíhá od 17.10. do 20.10. 2019 na výstavišti PVA Letňany v Praze. 

TYTO VSTUPENKY JSOU POUZE NA ČTVRTEK NEBO PÁTEK. NEPLAŤTE POŠTOVNÉ VSTUPENKY VÁM BUDOU PŘEDÁNY OSOBNĚ NA VELETRHU!

MAX.2 VSTUPENKY NA OSOBU.

ProMaminky.cz na veletrhu zajišťují přebalovací a kojící koutek, kde vás moc rády přivítáme. Starší děti zabavíme v dětském koutku, kde na ně čekají pěkné stavebnice a zajímavý doprovodný program. Opět pro vás máme soutěž o parádní ceny. Přímo na stánku se také budete moci setkat s Ivou Gondekovou, která bude ve čtvrtek, pátek, i v sobotu poskytovat poradenství maminkám, které nosí nebo by chtěly své děťátko nosit v šátku a poradí také s úvazy. Více podrobností se brzy dozvíte v v Akcích s dětmi a na stránkách Soutěže. Na stánku nebude chybět ani naše včeličková kolekce.

V hale najdete nejen potřeby pro děti a kojence, ale také hračky v rámci veletrhu For Toys. Ve vedlejší hale pak najdete veletrh Biostyl - Ecoworld.

Těšíme se, až se s vámi opět potkáme osobně! :)

Pokud si vyberete tuto odměnu, pošleme vám do zprávy na webu kontakt na dvě z našich včeliček, které vám u pokladny č.1 před Hlavním vchodem předají vstupenku (nebudeme je posílat poštou, abyste je určitě dostaly včas).

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 10 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 4 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací