Vstupenka na FOR BABIES 2018

sledováno 5× zobrazeno 1801×

Vloženo: 5. 10. 2018 10.15

20 pampelišek zbývá 0 kusů

Veletrh probíhá od 25.10. do 28.10. 2018 na výstavišti PVA Letňany v Praze.

TYTO VSTUPENKY JSOU POUZE NA ČTVRTEK  25.10. NEBO PÁTEK 26.10. 2018.

I letos pro vás na veletrhu zajišťujeme přebalovací a kojící koutek. Najdete nás v hale č. 1 sektor C. Je to jediné místo na celém veletrhu, kde můžete v soukromí a v pohodlí přebalit a nakojit své děti. Chystáme pro vás a vaše děti nejrůznější aktivity, velkou soutěž a samozřejmě workshopy. Ty budou probíhat v konferenčním sále č.2.

Více se dozvíte v Akcích s dětmi

Maminky, už se těšíme, až se s vámi opět potkáme a některé z vás konečně poznáme osobně! :)

Pokud si vyberete tuto odměnu, pošleme vám na email kontakt na jednu z našich včeliček, která vám u pokladny č.1 předá vstupenku (nebudeme je posílat poštou, abyste je určitě dostaly včas).

KAŽDÁ UŽIVATELKA SI MŮŽE VYBRAT MAX. 2 KUSY TÉTO ODMĚNY. Pokud chcete jít na veletrh s kamarádkami, můžou se registrovat a vstupenku si samy vybrat. Děkujeme za pochopení.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 20 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací