Vstupenka na For Babies 19. nebo 20.10. 2017

sledováno 5× zobrazeno 2598×

Vloženo: 28. 9. 2017 14.58

20 pampelišek zbývá 0 kusů

Veletrh probíhá od 19.10. do 22.10. 2017 na výstavišti PVA Letňany v Praze.

TYTO VSTUPENKY JSOU POUZE NA ČTVRTEK 19.10. NEBO PÁTEK 20.10. 2017.

Opět pro vás na veletrhu zajišťujeme přebalovací a kojící koutek, kde vás moc rády přivítáme. Starší děti zabavíme v dětském koutku, kde na ně čekají pěkné stavebnice a zajímavý doprovodný program. Připravujeme pro vás také soutěž o parádní ceny a ve spolupráci s našimi partnery se můžete těšit na řadu workshopů. Ve všech tématech se soustředíme na zdravý přístup k dětem a mateřství. 

Seznam workshopů najdete v přiloženém obrázku nebo na našem Facebooku. Více informací o našich aktivitách na veletrhu se dozvíte v tomto článku, informace k soutěži pak v našich Soutěžích;-)

Maminky, už se těšíme, až se s vámi opět potkáme a některé z vás konečně poznáme osobně! :)

Pokud si vyberete tuto odměnu, pošleme vám do zprávy na webu a na email kontakt na jednu z našich včeliček, která vám u pokladny č.1 předá vstupenku (nebudeme je posílat poštou, abyste je určitě dostaly včas).

KAŽDÁ UŽIVATELKA SI MŮŽE VYBRAT MAX. 2 KUSY TÉTO ODMĚNY. Pokud chcete jít na veletrh s kamarádkami, můžou se registrovat a vstupenku si samy vybrat. Děkujeme za pochopení.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 20 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací