Vstup ZDARMA na besedu s PharmDr. Margit Slimákovou

zobrazeno 378×

Vloženo: 4. 11. 2015 9.43

10 pampelišek zbývá 0 kusů

Maminky, své nasbírané pampelišky můžete vyměnit za volný vstup na besedu s PharmDr. Margit Slimákovou - 10.11. 2015 od 18 hodin v ERA Světě na Jungmannově náměstí v Praze.

Co dělat, abyste vy i vaše děti jedli dobře a zdravě? PharmDr. Margit Slimáková, specialistka na prevenci a výživu, přináší téma o dobré a zdravé stravě pro rodiče, kteří sobě a svým dětem chtějí s nadšením připravovat a jíst skvělá jídla.

Proč to dělat a jak na to? Jak výživa ovlivňuje náš zdravotní stav? Jak výživa ovlivňuje zdravotní stav dětí, jejich chování a výsledky ve škole? Co jsou ty nejkvalitnější potraviny? Jaká jsou nejlepší výživová doporučení? Jaké nástroje Margit doporučuje pro sestavení jídelníčku bez zbytečného počítání kalorií, porcí anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Jak vše, co víme, úspěšně převést do praxe?

Ptejte se, inspirujte se a diskutujte o tom, co zajímá právě vás.

Více o akci najdete zde.

 

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 10 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací