Sleva na knihu Život bez hormonální antikoncepce

zobrazeno 2178×

Vloženo: 10. 12. 2019 22.47

0 pampelišek zbývá 100 kusů

Život bez hormonální antikoncepe - Adéla Kazdová a kolektiv autorů.

Vědomě a šťastně bez hormonální antikoncepce. 

Třeba právě Vy řešíte, jak neotěhotnět a jednoduše chcete mít svůj cyklus pod kontrolou. Možná, že Vám chybí důležité informace k tomu udělat rozhodnutí podle sebe.  Chcete vědět, jak tuhle otázku řeší další ženy? Každá z metod antikoncepce určuje do jisté míry životní styl uživatelky. Jaký je ten Váš?

Kniha je skládankou ženských příběhů a zkušeností s hormonální antikoncepcí a bez ní. Kniha má v sobě ale daleko více. Zjistíte, jak je možné během jednoho roku dokonale poznat svůj ženský cyklus, jaké pozadí se za hormonální antikoncepcí skrývá, co prožívá nespočet dívek i dospělých žen během menstruace a jak se k ní staví. Zjistíte také jak může na ženské tělo dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce působit, proč se o zdravých a přirozených alternativách antikoncepce běžně nemluví. Prozradí, jaké další možnosti antikoncepce existuj a co si myslí nejen o antikoncepci řada předních českých odborníků. Dostanete doporučení, co dělat po vysazení hormonální antikoncepce a čemu se vyhnout.

Pro uplatnění slevy 5% na knihu Život bez hormonální antikoncepce (platí i na e-book) stačí zadat slevový kód MAMINKYBEZHA. (napište kód i do poznámky). Zároveň získáte také příručku Přehled nehormonální antikoncepce.

Knihu se slevou získáte ZDE.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 0 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 100 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací