Sleva 15 % na knížky série Šaty pro…

zobrazeno 1082×

Vloženo: 7. 2. 2020 13.27

0 pampelišek zbývá 100 kusů

Knížky série Šaty pro… patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější tituly značky ELLA & MAX. Není divu: která holčička by odolala půvabným panenkám, které může oblékat podle cizokrajné módy? Na 300 samolepek překrásných šatů a nejrůznějších doplňků jistě učaruje i vaší malé princezně!

S panenkami zavítá do těch nejexotičtějších koutů planety: mezi indiány, eskymáky, na Tahiti, do Indie či do Japonska. Pozná Spojené státy americké i evropské země jako Velkou Británii, Francii, Španělsko, Rusko, Slovensko a zapomenout nesmíme Česko a zdejší módu. Zeměkouli křížem krážem pak procestuje s Šaty z celého světa nebo Šaty pro nevěsty.

S knížkami se můžete seznámit na webu www.ellamax.cz. Najdete tam úžasná velká obrázková leporela pro nejmenší, knížky kvízů pro chytré hlavičky, zajímavé a inspirativní knihy příběhů a mnohé další. Do 29. 2. 2020 můžete mít všechny knihy o 15 % levněji. Využijte tuto výhodnou nabídku.

 

Uplatněte slevový kód: PROMAMINKY15

Slevový kód PROMAMINKY15 uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓDˮ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍTˮ. Akce je platná do 29. 2. 2020 pouze v internetovém obchodě www.ellamax.cz.. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 0 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 100 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací