Rodinná vstupenka na Přísekohraní

zobrazeno 226×

Vloženo: 19. 7. 2017 7.35

150 pampelišek zbývá 0 kusů

Přísekohraní

12.8. od 10 h do 19 h, Muzeum autíček – Zámek Příseka, Příseka 18, 555 32, Příseka, Vysočina

Přísekohraní - ojedinělý festival, na kterém si každý člen rodiny přijde na to své. Maminka si vyzkouší všechny módní kousky i šperky a tatínkovi se rozzáří oči při pohledu na přibližně 10 tis. modelů nejen autíček v místním muzeu. Děti mezitím budou dovádět v hernách nebo v kreativních dílnách v rámci dětského okruhu.

Právě prostřednictvím dětského okruhu budou mít děti možnost se seznámit s praktickou ukázkou řemeslné nebo designové výroby. Součástí akce bude také zajímavý doprovodný program a nabídka kvalitního občerstvení z čerstvých surovin.

Vybráním této odměny získáte rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti v hodnotě 300 Kč na akci a do muzea autíček na zámku Příseka. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Více se dozvíte v Akce s dětmi.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 150 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací