Rodinná vstupenka do VIDA! Brno

zobrazeno 454×

Vloženo: 25. 4. 2017 14.05

250 pampelišek zbývá 0 kusů

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, zahalit město do husté mlhy, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše 4500 m2 tu najdete více než 170 exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak svět kolem nás. Tím však nabídka VIDA! rozhodně nekončí. Více se dozvíte na stránkách VIDA! Otevřeno denně.

VIDA! v číslech:

- 170 interaktivních exponátů

- 4 + 1 sekce: Planeta, Civilizace, člověk, Mikrosvět + Dětské science centrum

- více než 500 tisíc návštěvníků od otevření 1. prosince 2014

- 3 a půl hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvníci stráví

Poukaz je platný do 30.9.2017. Je určen pro 4 osoby a je potřeba jej předložit na pokladně, kde vám bude vydána běžná vstupenka.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 250 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací