Dětská vstupenka do DUHOVÉHO PARKU

zobrazeno 628×

Vloženo: 2. 8. 2017 10.45

40 pampelišek zbývá 0 kusů

Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci Třebovle ve Festival Parku Palduson. Obec Třebovle se nachází 20 minut od Prahy, nedaleko měst Český Brod, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Říčany, Nymburk…
Rozloha parku je 55.000 m², udržovaná travnatá plocha, členitost terénu a přírodní prostředí, zaručí nenapodobitelnou atmosféru. Desítky atrakcí, her a VELKÁ HRA pro celou rodinu!

Vyzkoušejte nové atrakce pro děti i dospělé a užijte si den plný zábavy. Nemusíte se bát ani deštivého ,, aprílového“ počasí, většina atrakcí je kryta proti dešti. Při rezervaci vstupenek máte parkoviště zdarma! Děti do 2 let mají stup ZDARMA.

Duhový park je v červnu otevřený každý víkend a většinu svátků, vždy od 10 - 17:30 hod. Od července pak vždy v úterý, středu čtvrtek, sobotu a neděli. Kapacita Duhového parku je 1000 osob, proto doporučujeme rezervaci vstupenek zde, kde také můžete sledovat aktuální otevřené dny v parku.

Za tuto odměnu pro vás děkujeme partnerovi DUHOVÝ PARK.

Vybráním této odměny získáte dětskou vstupenku zdarma (pro dítě do 13 let). Vstupenka je platná do konce sezóny 2017 (30.9.2017). Nelze kombinovat s dalšími slevami.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 40 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací