Tělový sprej GUESS GIRL BELLE

sledováno 1× zobrazeno 3211×

Vloženo: 26. 11. 2019 11.09

120 pampelišek zbývá 0 kusů

Tělový závoj GUESS Girl Belle, založený na intenzivní vůni plodů lesa, je pro moderní slečny něčím podobným, jako pro mladíky kolínská. Kdykoli chcete, můžete se jím nastříkat od hlavy až k patám, a těšit se z příjemné, svůdné a zároveň neobtěžující vůně. Tělový závoj GUESS Girl Belle je výborný do kabelky – takto vám pohotově poslouží doslova na každém kroku.

Výrazná nasládlá sexy vůně

Mladistvý dámský parfém GUESS Girl Belle otevírá smyslná kombinace šampaňského a lesních bobulek. Jejich vyznění v srdci podporuje fialka, jasmín, pivoňka, v základu pak santalové dřevo, afrodiziakální pižmo a vanilka. Tělový závoj GUESS Girl Belle náleží ke stejnojmenné toaletní vodě z roku 2013. Obě vonné variace zdobí poutavý fialový flakon. „Velmi výrazná a sexy vůně, spíše sladká, ale mám ji ráda,“ vyjádřila se jedna uživatelka v hodnocení. Přidejte i vy recenzi a pomozte ostatním při výběru!

Pár slov k použití tělového závoje

Tělový závoj nejlépe drží na zvlhčené pokožce, proto se ráno nejdříve promažte hydratačním mlékem. Ideální je neparfémované, nebo zvolte v tomto případě lehkou květinově-dřevitou vůni. Působením hydratačních složek pečující kosmetiky se tělový závoj nevsákne do pórů, ale zůstane na povrchu kůže a jeho aroma se pěkně rozvine. Tělový závoj nanášejte během dne opakovaně podle potřeby. Nevytvoří vám skvrny na oblečení, které jsou rizikem při použití silnějších parfémů.

 

Za tuto odměnu děkujeme partnerovi Elnino.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 120 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů