Oční stín lesklý BIO, zn. benecos

zobrazeno 2158×

Vloženo: 7. 3. 2018 18.33

65 pampelišek zbývá 0 kusů

Vysoce pigmentovaný oční stín zvýrazní barvu očí a rozzáří pohled. Pigmenty zajistí sytou a jasnou barvu po celý den. Veganský produkt certifikovaný BDIH.

Certifikovaná přírodní dekorativní kosmetika benecos se zrodila v roce 2010 v Německu. Nabízí přírodní produkty, které se drží aktuálních kosmetických trendů a jsou navíc cenově atraktivní. Produkty neobsahují žádné silikony, parabeny, parafíny ani syntetické barvy, vonné látky či jiné ropné složky. Značka si zakládá na složkách v biokvalitě. Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Kosmetika má certifikát BDIH. Tato certifikovaná přírodní kosmetická značka je určena pro dívky a ženy, které chtějí mít kvalitní produkty za dostupnou cenu, ale zároveň jim záleží na zdraví a životním prostředí. Distributorem této dekorativní kosmetiky pro ČR je milujuBIO.cz.

Za tuto odměnu pro vás děkujeme našemu partnerovi milujuBIO.cz.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 65 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů