Lak na nehty, zn. benecos

zobrazeno 2245×

Vloženo: 7. 3. 2018 16.09

75 pampelišek zbývá 0 kusů

Lak na nehty v jedinečném barevném odstínu, zn. benecos.

Odstín younique.

Lak se pohodlně a snadno nanáší, rychle zasychá. Nová formula vychází až z 90% složek pocházejících z přírodních obnovitelných zdrojů. Kromě toho jsou barvy 8-FREE, což znamená, že neobsahují formaldehyd, toluen, kalafinu, kafr, ftaláty, parabeny, silikony a organohalogenové sloučeniny. Lak je obohacen výživným avokádovým olejem a biotinem (vitamínem H) pro krásné nehty.

Benecos HAPPY NAILS zelené kosmetické a ošetřující barvy jsou srovnatelné s ostatními laky na nehty, co se týče vlastností nátěrů a pohodlí při použití. Přesvědčí svým dobrým schnutím, skvělým leskem a snadnou aplikací. Benecos laky na nehty stále nejsou certifikovány jako přírodní kosmetika, ale samozřejmě jsou veganské.

Aplikace: Očistěte nehty a odstraňte kůžičky, aby barva mohla optimálně přilnout, před lakováním si dobře umyjte ruce mýdlem. Pro dosažení nejdelší trvanlivosti je třeba dvakrát lakovat barevným lakem. Nechte dobře zaschnout. K vytvrzení laku držte nehty krátce pod studenou vodou.

 

Za tuto odměnu pro vás děkujeme našemu partnerovi milujuBIO.cz.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 75 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů