Znovuzrozená - Soňa Kolmanová

zobrazeno 874×

Vloženo: 6. 2. 2016 11.16

180 pampelišek zbývá 2 kusů

Kniha Znovuzrozená od autorky Soni Kolmanové je o tom, jak zásadní může být proměna, která provází přechod ženy do mateřství.

Soňa Kolmanová velmi osobně vypovídá ve své introspektivní knize o svém mimořádném osobním poznávání a zrání v čase těhotenství, porodů a raného mateřství. Publikace poodhaluje také obtížná rozhodování pro volbu okolností porodu, což v České republice řeší mnoho žen. Se Soňou Kolmanovou jsme udělaly ještě před vydáním knihy exkluzívní rozhovor.

Pokud vnímáte příchod dětí na svět v širším, také psychologickém a spirituálním kontextu, bude se vám tato kniha líbit :)

Předmluvu ke knize napsal uznávaný francouzský porodník Michel Odent.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 180 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 2 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
3

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací