Velká kniha šití

zobrazeno 395×

Vloženo: 21. 8. 2016 14.25

100 pampelišek zbývá 0 kusů

Objevte pro sebe radost ze šití a vytvořte s pomocí Velké knihy šití zcela osobité modely. Chuť k tvoření mimo jiné podpoří i vaše první samostatné projekty, které zaručeně dovedete k úspěšnému konci. Zvláštní kapitola je věnována také přešívání a opravám. 
Od prvních ručních a strojových stehů se přes vypracování švů a záložek nebo začištění okrajů dostanete až ke vsazení rukávů, pasu nebo našití kapes a dozvíte se vše nejen o šití, ale i o svém šicím stroji.
Základy šití, rady profesionálů a nejdůležitější techniky jsou srozumitelné a doplněné názornými obrázky.
Tato kniha šití slouží jako standardní příručka pro ty z vás, které se šitím začínají, ale i pro ty, které si chtějí své znalosti a dovednosti znovu osvěžit.

Knihu můžete získat za vaše nasbírané pampelišky. :)

Knížky nám pro vás věnoval partner soutěže nakladatelství Svojtka & Co. 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 100 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací