Roční předplatné Žena a život

sledováno 1× zobrazeno 2032×

Vloženo: 27. 5. 2015 11.02

490 pampelišek zbývá 0 kusů

Žena a život je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25–45 let, který jako jeden z mála na české trhu kombinuje prvky světových trendů s českou realitou v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod.

Velkou část časopisu tvoří rozhovory se známými osobnostmi a odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů. Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy – Chuťovka, Trendy Hubnutí a další.

Hodnota ročního předplatného je 660 Kč.

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 490 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
2

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací