Knížka na památku pro holčičky

sledováno 1× zobrazeno 820×

Vloženo: 18. 6. 2015 0.08

160 pampelišek zbývá 0 kusů

Máte nebo čekáte holčičku a chcete pro ni na památku připravit knížku? Pak si vyberte za své nasbírané pampelišky tuto roztomilou knížku. :)

Jedná se o praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, ve kterém mohou hrdí rodiče na 96 stranách mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let.

V půvabně vypravené a bohatě ilustrované knize nechybí prostor na vlastní fotografie, ale jsou v ní i obálky a vnitřní kapsy na drobné upomínky, jako jsou například první vlásky, první zoubek, snímky z ultrazvuku, páska z porodnice a další milé suvenýry. Rozměr knihy je: 267 × 287 mm

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 160 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací