Jak na kytaru?

sledováno 1× zobrazeno 840×

Vloženo: 23. 8. 2015 9.21

50 pampelišek zbývá 2 kusů

Podle čeho vybrat kytaru? Akustika nebo elektrika? Jak chytit správný rytmus? S trsátkem nebo bez?.. a další rady pro všechny, kteří chtějí začít hrát na kytaru. 

Tato publikace není školou hry na kytaru, ale najdete v ní cenné informace, které jen stěží získáte jinde. Rozhovor Honzy a Charlieho otevírá řadu témat a otázek, které mohou trápit začínající kytaristy. Charlie je skutečná postava naší hudební scény a dává Honzovi množství praktických rad za života zkušeného muzikanta. Hovorová forma rozhovoru dělá knížku velmi čtivouva přiblíží čtenáři prostředí, ve kterém se hudebníci pohybují.

Tuto odměnu nám pro vás do věrnostního programu věnoval partner www.kytary.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 50 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 2 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací