Hravě o živé stravě - Eva Hájková

zobrazeno 3459×

Vloženo: 3. 7. 2016 1.56

210 pampelišek zbývá 1 kusů

Za své pampelišky můžete získat kuchařku od Evy Hájkové - Hravě o živé stravě. Než se rozhodnete pro tuto knihu, přečtěte si náš rozhovor s Evou Hájkovou.

Kniha je první odbornou publikací v českém jazyce, zaměřující se komplexně na vitariánství, veganství a vegetariánství u dětí. Otevírá vícero schůdných cest stravování a svým jemným a laskavým přístupem tak umožňuje volbu. Nenabádá ke striktnímu stravovacímu kultu, vyzdvihuje však přínosy rostlinné stravy.

V obsahu knihy najdete například kapitoly: Proč vitariánství? Pohledem vědce, Vitariánská výživa u dětí v praxi, Vtariánství dle věku, Něco málo o vodě, Praktické jídelníčky, Kuchyně a nakupování, Ingredience v živé kuchyni a kde nakupovat atd. ... Kniha obsahuje samozřejmě spoustu receptů a úžasných fotek pokrmů.

"Kniha by vám měla pomoci najít svou vlastní optimální cestu stravování v případě, že jste otevřeni a připraveni přijmout skutečnost, že i bez masných a mléčných výrobků může člověk žít." Eva Hájková

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 210 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 1 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů