Samolepky do diářů a kalendářů

zobrazeno 2315×

Vloženo: 15. 7. 2016 0.16

80 pampelišek zbývá 2 kusů

Plánovaní času neboli time management dá občas zabrat. Hlavně, když se snažíme skloubit práci, domácnost, děti i svůj volný čas. Se samolepkami do diářů, plánovacích kalendářů, rodinných kalendářů to půjde hravě. Vaše poznámky budou přehlednější. To máme vyzkoušeno. Sada plánovacích samolepek obsahuje 350 ks samolepek na 5ti arších se zaměřením na děti, práci, domácnost a zábavu.

Sadu samolepek můžete vyměnit za své nasbírané pampelišky. 

Hodnocení tohoto produktu maminkami najdete ZDE.

Samolepky nám pro vás do věrnostního programu věnoval partner Mamiee.cz.

Mamiee je česká rodinná firma, která vymýšlí, navrhuje, vyrábí a spoluvytváří produkty, které pomáhají a ulehčují každodenní život dětem i maminkám. Produkty jsou zaměřeny na rozvoj jemných motorických schopností, soustředění. Pozornost věnují dětem s ADHD (hyperaktivita, poruchy soustředění).

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 80 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 2 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací